هدف ، تربیت کارشناسانی است که توانایی تجزیه و تحلیل و حل مسایلی مانند برنامه‏ریزی و کنترل تولید، کنترل کیفیت، افزایش کارآیی تولید و طرح ریزی واحدهای تولیدی را داشته باشند. توليد صنعتي عبارت است از فن بکار­گيري مهارتهاي تکنيکي اقتصادي و استفاده موثر و نظام يافته از نيروي انساني، زمان، ماشين­آلات و تجهيزات، سرمايه، ساختمان و مواد بمنظور توليد کالا با کيفيت و کميت مطلوب. مجموعه کارشناسي توليد صنعتي به منظور تربيت کارشناساني تدوين شده است که بتوانند به تجزيه و تحليل و حل مسائلي از قبيلبرنامه­ريزي و کنترل توليد، کنترل کيفيت، افزايش کارآئي توليد و طرح­ريزي واحدهاي توليدي بپردازند.

بررسی مسایل تولیدی به صورت نظام یافته و ارایه راه حل، تأمین مواد اولیه و نیمه ساخته، بهره گیری مناسب از فضا، تجهیزات، نیروی انسانی و زمان، برنامه ریزی تولید، طرح مناسب روش کار، کنترل کیفیت آماری محصولات، افزایش کارایی تولید و پایین آوردن قیمت تمام شده، ارایه طرح های توسعه کارخانه و… . به عبارتی دیگر، فارغ التحصیلان این گرایش، در بخش های مهندسی تولید، مهندسی صنایع، برنامه ریزی و کنترل تولید، طرح و توسعه کارخانجات و مؤسسات تولیدی و نیز واحدهای ستاد طرح و برنامه و بهره برداری و وزارتخانه های مربوطه (وزارت صنایع) می توانند به کار بپردازند.

از آنجایی که این رشته مهندسی صنایع دارای گرایشات مختلف و گستردگی فراوانی در موضوعات و مباحث مطرح شده دارد بنابر این دانشجو در امر مشاوره و انجام پروژه ارشد دچار سردرگمی و نگرانی است. با توجه به پیچیدگی این رشته و مشکلاتی که دانشجو برای ارائه موضوع مشاوره و انجام پروژه دارد توصیه میکنیم این مسئله را تماما به کارشناسان و متخصصان بسیار خبره ما واگذار کرده تا ایشان در تمامی مراحل پیشنهاد موضوع, ارائه مقاله بیس, ,انجام تحقیقات و مشاوره و انجام پروژه شما را راهبری کرده تا در نهایت بتوانید بدون تحمل استرس با نمره بالا دفاع کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان متخصصین ما روی دکمه سفارش کلیک کرده و اطلاعات خود را تکمیل کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

منبع : http://radmoshaveran.ir/

Comments are closed.

دانلود آهن

دانلود آهنگ جدید اتابک علیزاده به نام شیرینه همین حالا دانلود کنید آهنگ شیرینه از اتابک علیزاده با […]

دانلود آهن

دانلود آهنگ جدید حامد حرری به نام تنهایی همین حالا دانلود کنید آهنگ تنهایی از حامد حرری با […]

دانلود آهن

دانلود آهنگ جدید امیر رهام به نام پیله همین حالا دانلود کنید آهنگ پیله از امیر رهام با […]

دانلود آهن

دانلود آهنگ جدید محمدرضا بابایی فر به نام آخر پاییز همین حالا دانلود کنید آهنگ آخر […]

دانلود آهن

دانلود آهنگ جدید یوسف زند و میثم امیری به نام عاشقونه همین حالا دانلود […]

RSS not configured

Sponsors